O nás

Společnost Executive s.r.o. byla založená v roce 1993 za účelem kontroly zakázek našich zahraničních klientů v různých fázích realizace dodávky na území České republiky a Slovenska.

Hlavní činnost společnosti:

  • dodržování smluvních podmínek - použitý materiál, rozměrová kontrola v souladu s výkresovou dokumentaci, vizuální kontrola provedení atd.
  • sledování dodržování harmonogramů stanovených mezi klientem a dodavatelem
  • informování klienta o dodržování smluvních harmonogramů.
  • udržování pravidelných vztahů s dodavateli.
  • vyhledávání možností nákupu materiálů, které nejsou k sehnání v místě, a podpora této činnosti.

 

Naše služby jsou určeny těm našim zákazníkům, kteří k tomu, aby mohli čelit nedostačující výrobní kapacitě, nebo z důvodů nutnosti snížení vnitřních nákladů pro dosažení vyšší konkurenceschopnosti na mezinárodních trzích, jsou nuceni obrátit se na subdodavatelské podniky operující na zahraničním teritoriu, zvláště v oblasti výroby komponentů a výrobků s vysokým podílem kvalifikované manuální práce.

Díky zkušenostem, získaných za více než dvacet let přítomnosti na těchto trzích, je naše společnost schopna pro naše klienty vybrat skupinu dodavatelů, kteří mají nejpříznivější předpoklady k úspěšné realizaci zakázky, přičemž doporučuje klientovi při konečném výběru navržených dodavatelů. Následně koordinujeme fázi technického a obchodního jednání s vybraným dodavatelem s cílem konečné definice objednávky nebo smlouvy.

Jednou z nejdůležitějších činností společnosti je sledování průběhu prací a dodržování harmonogramu výroby (expediting) přímo u dodavatele.
Doplňování a kontinuální předávání informací klientovi ohledně dodržování smluvních podmínek, představuje jednu z nejdůležitějších součást našich služeb, díky které jsme schopni urychlit dialog mezi klientem a dodavatelem. Včasné informování klienta o skutečné situaci jeho zakázky mu dává lepší přehled o stavu výroby.